CONSILIER VANZARI UTILAJE

CSWR INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creşterea vânzărilor;
Relaţionarea cu clientii;
Realizarea target-ului lunar de vânzări;
- dezvoltarea portofoliului de clienti si cresterea cotei de piata ;
- planificarea si efectuarea vizitelor la clienti si raportarea zilnica/saptamanala a rezultatelor;
- documentarea permanenta asupra ofertei concurentei;

CERINTE

Limba engleză, nivel mediu-avansat, vorbit;
-Excelente abilităţi de comunicare şi de vânzări;
-Experienţa anterioară în vânzări (1 an minim);
-Abilitati de negociere;
-Orientare spre client;
-Jucator de echipa puternic, cu o atitudine pozitivă;
-Capacitatea de a lucra într-un mediu cu presiuni şi rapid în mişcare;
-Atitudine CAN DO;
-Aptitudini PC;
-Confidenţialitate cu privire la proiectele în care sunt implicate persoanele angajate;
-Seriozitate;
-Cunostintele tehnice sunt considerate un avantaj.

BENEFICII OFERITE

pachet salariaL + bonus atractiv din cota vanzarilor

Misiunea noastra, CSWR International, ca unic importator al produselor SDE reprezinta un angajament de standard ridicat in sectorul industrial. Scopul nostru este de a promova utilaje si echipamente personalizate, care sa satisfaca nevoile clientului.