Consilier Vanzari – Mall Bucuresti

Train2Perform

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Consilieri Vanzari, pentru clientul nostru - companie care detine unul dintre cele mai de succes branduri europene de ochelari de soare.

Locatie: Bucuresti. In incinta a doua importante centre comerciale.

Responsabilitati:

- Identifica nevoile clientilor si asigura asistenta cu privire la caracteristicile produselor;

- Ofera informatii relevante despre specificul brandului si a trendurilor actuale;

- Consiliaza clientii asupra produselor expuse si propune variante de styling;

- Realizeaza activitatea de vanzare;

- Efectueaza incasarea vanzarilor (cash/card) si utilizeaza casa de marcat;

- Pastreaza mediul de lucru in perfecta stare de curatenie si mercantizare;

- Contribuie la cresterea vizibilitatii brandului.

CERINTE

- Experienta in activitatea comerciala de retail in domeniul fashion/accesorii reprezinta un avantaj;

- Bune abilitati de comunicare si relationare, ascultare activa, detine un vocabular comercial ingrijit;

- Persoană deschisă, pozitivă, amabila, cu o orientare clara către client;

- Dinamic, entuziast cu un dezvoltat simt estetic;

- Cunostinte de limba engleza la un nivel uzual.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant si sistem de bonusare;

- Posibilitatea de modulare a programului de lucru;

- Sesiuni de training de specialitate (atat de produs cat si soft skills) in tara si strainatate;

- Mediu de lucru prietenos si dinamic.

Daca esti interesat/interesata sau cunosti pe cineva care isi cauta un job, asteptam CV-ul tau.

Train2Perform este o companie specializata in furnizarea de servicii profesioniste in domeniul Resurselor Umane. Echipa noastra ofera partenerilor de business solutii personalizate pentru optimizarea relatiilor interumane.

Expertiza noastra acopera urmatoarele domenii:

• Recrutare si selectie de personal
• Training
• Consultanta si management al resurselor umane (sisteme de evaluare, analiza de climat organizational, managementul schimbarii, coaching managerial)

Pentru mai multe informatii despre companie si serviciile pe care le oferim va rugam sa consultati www.train2perform.ro.