Consilier vanzari – departament tehnic (Sectorul 2)

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilierea clientilor intr-o maniera amabila, prietenoasa si eficienta;
- Identificarea nevoilor si asteptarilor clientilor;
- Oferirea informatiilor corecte si complete;
- Realizarea activitatii de vanzare;
- Mentinerea ordinii si curateniei pe rafturi si in spatiile de lucru.

CERINTE

- Studii medii finalizate;
- Persoana serioasa, muncitoare, dornica de auto depasire;
- Orientare si deschidere catre client;
- Capacitate de deschidere si adaptare;
- Cunostintele tehnice pot reprezenta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Asigurare medicala la o clinica privata;
- Program de lucru in 2 ture: 06:00 – 14:30 si 13:30 – 22:00;
- Salariul fix: 900 de lei + bonuri de masa in valoare de 200 de lei + sporuri de weekend;
- Comision cuprins intre 600 si 800 de lei, in functie de vanzarile realizate.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro