Consilier vanzari bucatrarii separat perdele

CARRE INTERIOR DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam consilier de vanzari (cu experienta si cu portofoliu de clienti, arhitecti, designeri de interior) specializat pe vanzari compozitii mobilier bucatarii, living, dormitoare precum si consilier de vanzari (cu experienta si cu portofoliu de clienti, arhitecti, designeri de interior) specializat pe vanzari de perdele, draperii, tapet.
- Abilitati de comunicare, relationare cu clientii, vanzare si negociere;
- Creativitate, simt estetic dezvoltat, atentie la detalii;
- Capacitate de a identifica nevoile clientilor, putere de convingere;
- Spirit de echipa;
- Cunoasterea unei limbi straine - engleza;
- Persoana deschisa, pozitiva, proactiva, dornica sa acumuleze cunostinte si orientata catre eficienta in rezultate;
- Cunostinte utilizare PC (Word, Excel, Outlook, Internet, Executive SQL constituie un avantaj).
Descrierea companiei :
CARRE INTERIOR DESIGN SRL s-a dezvoltat în domeniul decorațiunilor interioare de-a lungul a 10 ani de experiență, ofera solutii complete de amenajare pentru resedinte private si proiecte publice, cu design contemporan, neoclasic si clasic, la preturi competitive pentru: perdele, draperii,tapet, tapiterii, mobilier baie,bucatarie, mobilier casa, ceramica, obiecte sanitare, parchet, corpuri de iluminat, canapele, covoare, mochete, etc.

CERINTE

- Gestionarea marfii;
- Aranjarea produselor in spatiile amenajate;
- Intocmirea diverselor rapoarte periodice privind vanzarile;
- Implementarea campaniilor de marketing;
- Implementarea si aplicarea politicilor comerciale ale companiei;

BENEFICII OFERITE

- Salariul : peste medie + comision din vanzari in functie de depasirea targetului;
- In functie de performante oferim posibilitati de avansare.