Consilier vanzari Bella Sposa

Bella Sposa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajator: Bella Sposa
Domeniu: Consilier vanzari platit (1000 lei/ luna)
Tip job: part-time, 5h/zi
Nivel job: studenti in ani terminali/absolventi
Oras: Bucuresti

Descrierea companiei:
Bella Sposa este un magazin cu rochii de mireasa, rochii ocazie si accesorii. Ne adresam viitoarelor mirese, nase, mame, soacre, invitatilor de onoare, dar si clientior care isi doresc o tinuta deosebita pentru un evenimet special.
Ne propunem sa dezvoltam cat mai mult, sa crestem in permanenta, sa aducem cat mai multe inovatii si sa satisfacem nevoile atat viitorilor miri cat si celorlalti potentiali clienti. Dorim sa ne marim echipa cu o persoana creativa, optimista, cu putere de convingere, capacitatea de a lucra in echipa si de a atenua conflicte.

Doritorii pot trimite cereri si CV la adresa de emal: contact@bellasposa.ro

CERINTE

- Consilierea clientilor in vederea achizitionarii unor rochii sau accesorii
- Activitati de social media: Facebook, Instagram
- Cunostiinte PC: World, Excel, Photoshop, navigare internet
- Limbi straine: Engleza, nivel mediu

DESCRIEREA FIRMEI

Bella Sposa