Consilier Vanzari Auto

CC Gold Business Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre partenerii nostri, cel mai mare dealer auto din Romania, recrutam Consilier Vanzari Auto – Bucuresti.

Responsabilitati:

Identificarea si contactarea potentialilor clienti targetati;
Oferirea de consultanta catre clienti in vederea vanzarii;
Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare;
Mentinerea unei bune relatii cu clientii si dupa finalizarea tranzactiei;
Promovarea valorilor si imaginii companiei in relatiile cu clientii;
Crearea si actualizarea bazei de date de clienti.

CERINTE

Experienta minimum 2 ani in domeniul auto;
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
Abilitati foarte bune de socializare si networking;
Orientare catre client si proactivitate;
Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Contract perioada nedeterminata;
Pachet salarial motivant si competitiv;
Abonament servicii medicale;
Un mediu de lucru dinamic si profesionist cu posibilitati de dezvoltare si avansare.

HR Gold este o companie de resurse umane ce ofera servicii de recrutare si selectie personal.