Consilier Vanzari Accesorii

Sweet Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Sa prezinti intr-un mod atractiv si profesional accesoriile din magazin
•Sa pregatesti si sa expui produsele in magazin
•Sa verifici corectitudinea preturilor afisate inainte ca produsele sa fie expuse
•Sa gestionezi si sa rezolvi solicitarile primite de la clienti
•Sa urmaresti in tot ceea ce faci atat calitatea cat si realizarea target-ului stabilit

CERINTE

•zambet si atitudine pozitiva
•abilitati de comunicare si orientare catre rezultate
•interes pentru accesorii si moda
•abilitati de negociere si influentare
•flexibilitate si deschiderea de a invata lucruri noi
•orientare catre client

BENEFICII OFERITE

Esti pasionata de vanzari si accesorii ?
Vrei sa te dezvolti intr-un mediu profesional si tanar ?
Cautam un consilier de vanzari, cu “zambetul” la purtator, pentru magazinul Sweet Accessories, situat in Piata Unirii.
Sweet Accessories le ofera angajaților un mediu de lucru placut, creativ, transparent si motivant, salariu competitiv și comisioane în functie de performanta, si, nu in ultimul rand, reduceri substantiale la toate produsele din magazinul nostru.

Suntem un grup de 3 firme : Sweet Accessories, Sweet Cosmetics si Oro Watches !!!

Magazinul Sweet Accessories ofera clientilor o gama larga de accesorii pentru copii, femi si barbati !

Descrierea Companiei: ORO WATCHES COMPANY
Oro Watches Company are 2 locatii in Bucuresti: in incinta Auchan Titan si in Baneasa Shopping City . In curand deschidem si locatia cu nr 3 care va fi in zona Piata Romana si de asemenea vom putea comunica si pe platforma online unde ne propunem sa indeplinim clientilor cat mai multe dorinte in materie de frumos, calitate si preturi avantajoase!
Magazinul Oro Watches, vine in intampinarea clientilor cu peste 300 modele de ceasuri si o selectie de peste 200 modele curele de ceas din piele naturala sau silicon.

Magazinul Sweet Cosmetics, vine in intampinarea clientilor cu o gama variata de cosmetice.
Magazinul nostru va urmari continuu tendinţele modei şi gusturile clienţilor.
Ne dorim sa avem o echipa formată din oameni responsabili, profesionişti, capabili sa duca la bun sfarsit toate sarcinile alocate.