Consilier vanzari

IBU PUBLISHING HOUSE

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Capacitate de documentare si invatare intr-un domeniu nou;
•Iubitor de natura si atent cu mediul inconjurator;
•Abilitate de comunicare, capacitate de a interactiona usor cu potentialii client;
•Cu deschidere la nou si gust deosebit pentru moda;
•Persoana prezentabila, aspect exterior ingrijit;

CERINTE

•Experienta constituie un avantaj dar nu este obligatorie;
•Atentie la detalii;
•Persoana comunicativa, onesta, organizata;
•Personalitate energica, cu atitudine pozitiva;
•Cunosterea unei limbi de circultatie constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

•Training si suport continuu pentru dezvolatare profesionala;
•Mediu de lucru profesionist in cadrul Mall Baneasa;
•Salariul motivant şi conditii de lucru flexibile;
•Bonusuri in functie de performanta.

Doctor IBU face parte din grupul IBU care cuprinde si editura IBU Publishing, una din putinele edituri din Romania care publica lucrari de cinematografie, dar si romane.
Doctor IBU este singurul magazin on-line de profil care distribuie produse unice și exclusive în România: marochinărie din piele vegetală naturală (plută) și cosmetice organice cu Dictamelia (BIOselect)
Pentru că este în permanentă căutare de nou și de inedit, DoctorIBU îi oferă clientului: informație actualizată în permanență (revista on-line) produse noi, nemaiîntâlnite pe piața din România

Pentru a veni și mai mult în întâmpinarea nevoilor clienților noștri, dorim să dezvoltăm relația directă prin deschiderea unei insule in Mall Baneasa unde:
- să îi putem oferi consultanță cu privire la nevoile sale specifice -să îi prezentăm produse noi pe piața din România -să îi oferim șansa să testeze cu propriile simțuri (tactil și olfactiv) aceste produse nemaiîntâlnite de el până acum.

Pluta este un material natural derivat din scoarța stejarului de plută.