Consilier Vanzari

SC EXCLUSIVE LUXURY FLOORS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
- Intocmeste oferte de marfuri;
- Acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
- Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;
- Tine evidenta contabila primara si intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
- In limita timpului disponibil si in conformitate cu dispozitiile primite participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea marfurilor

CERINTE

* studii superioare finalizate;
* experienta in domeniu 3-5 ani;
* experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
* abilitati de comunicare, negociere;
* flexibilitate, sociabilitate;
* rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor.

BENEFICII OFERITE

- Mediu profesionist de lucru;
- Colectiv tanar;
- Participarea la training-uri de perfectionare ;
- Pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

amenajari interioare