Consilier VANZARI

Marky Fragrantica

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam urgent cu incepere imediata
Consilieri vanzari produse parfumerie si cosmetice pentru Bucuresti magazin tip insula Baneasa Shopping City
Daca :
- Esti nu doar cunoscator ci si pasionat de parfumuri si cosmetice
- Simti ca ai atitudinea si tinuta potrivite pentru acest tip de produse si simti ca poti fi imaginea companiei noastre
- Doresti si vrei sa ajuti clientii sa aleaga produsul potrivit pentru ei
- Esti pasionat de vanzari si de comunicare
- Esti o persoana loiala, cinstita, persuasiav, cu atitudine pozitiva si orientat spre rezultate
- Ai abilitati de comunicare peste medie si cunosti temeinic limba romana si o limba straina de circulatie internationala (de preferat engleza)
- Ai cunostinte minime de contabilitate primara, casa de marcat, POS, monetar si cunostinte de operarare pe calculator (Office)

... te asteptam in echipa noastra !

CERINTE

Placerea de a lucra cu manageri open mind pe baza de incredere reciproca! Noi consideram angajatul un partener, nu un simplu robot executant !
Vei lucra intr-un mediu exceptional magazin tip insulă concept nou - Mall Baneasa Shopping City (Bucuresti) la un program de Mall 10:00 – 22:00 in regim 12/24 sau 24/48 alternativ la alegera ta.
Vei avea programe de training periodice (cursuri vanzari) si instruire continua.
Pregatire individuala in functie de implicare (specializare)
Vei primi un salariu corelat cu performanta, corectitudinea si loialitatea + comision

Marky Fragrantica este franciza marcii EQUIVALENZA in Romania.

Equivalenza este un brand nou in industria produselor de parfumerie, cosmetica si arome olfactive. Brand-ul Equivalenza s-a creat in 2011 la initiativa unor specialisti in industria parfumurilor. Satisfacand nevoile consumatorilor marca s-a impus rapid pe piata din Spania, pentru ca dupa numai 2 ani sa se dezvolte o retea internationala ce are acum peste 500 de magazine pe tot globul. Equivalenza International Group este producatorul si distribuitorul nr 1, pe segmentul sau de piata, in parfumuri, arome olfactive si produse cosmetice.