Consilier Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra are ca scop intermedierea contractelor pentru energie electrica si gaze naturale pentru toate persoanele juridice si fizice care doresc sa plateasca un pret mai mic pentru energia consumata.
Activitatea este chiar la inceput, exista o piata foarte mare pentru ca vorbim deja de liberalizarea pietei energiei. Se pot obtine venituri mari prin dorinta ,vointa ,munca si perseverenta- este si o provocare - poate pentru ca energia este .... o altfel de marfa.
Este o activitate in care cei inspirati vor actiona si profita , iar negativistii si scepticii, vor sta in expectativa si la final vor regreta ca nu s-au implicat.

CERINTE

Cerinte :
- cunostinte minime de operare PC, pachetul Microsoft Office si internet
- cunostinte despre scanare,printare si xerox documente
- abilitati de comunicare,experienta in vanzari si brokeraj reprezinta un avantaj.
- cel putin studii medii
- capacitatea de a forma si coordona o echipa
- experienta nu este necesara, se asigura suport si training de specialitate.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- contract de mandat
- suport si pregatire de specialitate
- castiguri sigure si bonusuri.
- posibilitatea de a acumula cunostinte noi in domeniul energetic
- program full-time sau part-time
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes.
Observatii:
Pentru mai multe detalii - e-mail: resurse.umane@email.com
Oferta valabila in toata tara.