CONSILIER VANZARI

PATRIA CREDIT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa lucrezi in domeniul financiar?

Aplica acum pentru CONSILIER VANZARI

Ai sansa unei cariere de succes in domeniul vanzarilor produselor financiare, intr-o echipa de profesionisti!

Pozitia selectata, de Consilier Vanzari, are ca obiectiv principal promovarea produselor financiare ale institutiei catre microintreprinderi, intreprinzatori individuali, producatori agricoli si persoane fizice.

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
- Flexibilitate, disponibilitate si pentru deplasari pe teren;
- Studiile superioare si experienta in vanzari pot constitui un avantaj
- Avantaj - Experienta precedenta de Relationship Manager retail / IMM in domeniul bancar sau de Key Account Manager in vanzari asigurari / pensii facultative.

BENEFICII OFERITE

- venit foarte motivant (venit fix si variabil) in functie de realizari;

- plan de cariera - posibilitate de avansare ca si Coordonator Echipa de Vanzari sau Consilier Credite;
- suport logistic in procesul de vanzare.

Compania ofera training de specialitate atat inainte de inceperea activitatii cat si ulterior in mod continuu!

Cea mai mare institutie nebancara de microfinantare din Romania, avand o experienta de peste 14 ani de acordare a creditelor pe piata locala.