Consilier Vînzări

Mabuco MOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce ai de făcut?
1. Vei întîmpina și consilia fiecare client propunând variante complete de mobilare și decorare.
2. Vei ține legătura cu colegii de la aprovizionare / depozit / livrări, pînă la închierea comenzii.
3. Vei ajuta la îmbunătățirea unei baze de date de clienți.
4. Vei face amenajări în magazin.

CERINTE

Grafic de lucru
Luni - Vineri: 10.00 - 19.00
Sîmbăta: 10.00 - 17.00
Duminica: 10.00 - 15.00

Salariul este de 250 euro pentru 2 săptămâini

Adresa de lucru: HOME&DESIGN MALL, București
Sector 6, B-dul Ghencea nr. 126-132

Trimite-ne un email cu CV-ul tău (cu poză) la adresa: stejaur@gmail.com
Tel.: +373 060920006 Serghei

BENEFICII OFERITE

Ce îți oferim ?
* Salariu fix plus un sistem de bonusare bazat pe rezultatele tale;
* Un mediu de lucru plăcut, propice dezvoltării profesionale
* Posibilitatea de avansare

Companie care se ocupa cu comercializarea mobilei capitonate.