CONSILIER SERVICII BANCARE

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

UPA Solutions recruteaza CONSILIER SERVICII BANCARE pentru unul din clientii sai, companie multinationala din domeniul BPO (Business Process Outsourcing)
Responsabilitati
- Vanzare de produse bancare (prin telefon) pentru o renumita companie din domeniul financiar bancar
- Contactarea clientilor in vederea prezentarii si promovarii produselor companiei
- Abordarea clientilor intr-o maniera care denota profesionalism
- Introducerea informatiilor in baza de date
- Raportarea activitatii catre Manager.

CERINTE

Cerinte

- Absolvent studii medii sau superioare
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- Abilitati de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor
- Persoana serioasa, calma, rezistenta la stres
- Capacitate de invatare rapida si de a realiza mai multe sarcini simultan
- Experienta in lucrul cu calculatorul (MS Office)
- Experienta anterioara in vanzari, pe un post similar, reprezinta un mare avantaj
- Disponibilitate pentru program full-time
- Disponibilitate de a lucra in week-end (de regula 1 sambata pe luna - pentru zilele lucrate in weekend se primesc zile libere in timpul saptamanii).

BENEFICII OFERITE

- Loc de munca stabil si interactiv
- Contract de munca pe o perioada nedeterminata
- Pachet salarial fix (1100 RON) + bonuri de masa
- Bonusuri in functie de realizari
- Programul de lucru este de 8 ore, in intervalul 09.00-20.00
- Acumulare experienta in domeniul bancar (bazele unei cariere in acest domeniu)
- Perfectionare profesionala continua prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti

Sediul de lucru este in apropierea statiei de metrou Republica.

Asteptam CV-ul persoanelor interesate pe adresa vreaujob@upasolutions.ro

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro