Consilier magazin Rochii de Mireasa

Best Bride SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazinul Best Bride cauta o persoana dinamica, pasionata de moda, mereu cu zambetul pe buze si placere sa lucreze cu oamenii.

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarilor ( rochii de mireasa, rochii de ocazie, tinute ceremonie ) constituie un avantaj
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Persoana serioasa, dinamica cu spirit de initiativa
- Tinuta si prezenta impecabila
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Disponibilitate program prelungit , flexibilitate
- Cunostinte operare PC – Internet, Word, Excel

BENEFICII OFERITE

Salariu fix atractiv plus comision din vanzari !

Magazinul este situat foarte aproape de piata Romana.

Magazinul Best Bride pune la dispozitie o diversitate de modele de rochii de mireasa.Majoritaea rochiilor sunt personalizate dupa cerintele mireselor.
Magazinul nostru a fost infiintat in anul 2009 iar de atunci am putut face mii de mirese fericite.

Te asteptam cu drag sa faci parte din echipa noastra !!!