Consilier Juridic/Referent de specialitate

Biroul Executorilor Judecatoresti Asociati Catalin Visan si Manuel Andrei Dorcioman

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionare dosare de executare silita alocate de la inregistrarea in cadrul biroului pana la finalizarea procedurii de executare silita;
- urmarire derulare procedura de executare si respectarea termenelor si pasilor specifici;
- redactare, transmitere, primire, inregistrare corespondenta aferenta portofoliului;
- raportare activitate intreprinsa.

CERINTE

- Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara in cadrul unui birou de executori judecatoresti;
- Experienta gestionare portofoliu dosare de executare silita, intocmire acte de procedura;
- Bun cunoscator Microsoft Office, cunoasterea aplicatiei Zenic constituie un avantaj;
- Persoana dinamica, atenta, ordonata.

BENEFICII OFERITE

- bonus de performanta

Biroul Executorilor Judecatoresti Asociati Catalin Visan si Manuel Andrei Dorcioman a fost infiintat in anul 2013.
Scopul nostru este de a oferi clientilor servicii profesionale de recuperare a creantelor prin proceduri de executare silita.
Prin activitatea noastra dorim sa acoperim nevoile clientilor nostrii:
- de a avea permanent o imagine clara a procedurilor derulate si a posibilitatilor de recuperare a creantelor;
- de sprijin pe parcursul etapelor procesului;
- de a beneficia de celeritate in activitatea de recuperare a creantelor;
- de a avea o colaborare bazata pe performanta si rezultat;
- de a avea un partener judiciar experimentat.