consilier juridic

Federatia Columna

Job expirat

RESPONSABILITATI

F.S.A.P.C.L.R. Columna, federatie sindicala, angajeaza consilier juridic cu experienta in domeniul administratiei publice si contencios administrativ/ dreptul muncii/ legislatie specifica privind salarizarea.

CERINTE

Profilul candidatului:

- studii superioare de profil juridic;
– experienţă profesională de minim 1 ani;
– cunoştinţe operare pc (ms office);
– bună capacitate de organizare şi stabilire a priorităţilor;
– atitudine pozitivă, fire comunicativă şi pro activă;
– capacitatea de a lucra cu termene limită;
– cunoştinţe limba engleză.
Detinator carnet de conducere cat. B

CANDIDAȚII INTERESAȚI SUNT RUGAȚI SĂ DEPUNĂ
– C.V.

BENEFICII OFERITE

OFERTA NOASTRĂ
– îndrumare profesională pentru activitate de consultanţă juridică şi reprezentare în instanţă;
– colectiv de înaltă calitate profesională şi umană;
– condiţii de muncă la standard înalte;
– remuneraţie atractivă în funcţie de performanţă.

DESCRIEREA FIRMEI

federatie sindicala