Consilier juridic

LEX Kancelaria Odszkodowawcza Beata Jarzyna SP . K.

30-11-2015 | EXPIRA LA 02-12-2015

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului
Reprezentarea Biroului in fata instantelor si organelor administrative
Elaborarea memoriilor si opiniilor juridice
Supravegherea procedurilor de lichidare efectuate impotriva asiguratorilor
Consultanta juridica curenta

Reprezentowanie Kancelarii przed sądami i organami administracyjnymi
Opracowywanie treści pism procesowych oraz opinii prawnych
Nadzór na prowadzonymi postępowaniami likwidacyjnymi przeciwko Towarzystwom Ubezpieczeniowym
Bieżące doradztwo prawne

CERINTE

Consilier juridic autorizat
Experienta de minimum 1 an in desfasurarea procedurilor judiciare, o foarte buna cunoastere a dreptului civil

Uprawnienia Radcy prawnego
Min. roczne doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, bardzo dobra znajomość prawa cywilnego
Znajomość języka rumuńskiego oraz polskiego w stopniu komunikatywnym

BENEFICII OFERITE

Contractde munca
Lucru îintr-o echipa tanara, dinamica
Posibilitatea de dezvoltare si auto-realizare

Umowę o pracę
Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Możliwość rozwoju i samorealizacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@lex-birou.ro

DESCRIEREA FIRMEI

LEX Birou de Despagubiri