Consilier Imobiliar

LUXURY INTERNATIONAL CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea zonei de interes ;
- promovarea serviciilor si a imaginii companiei ;
- initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii ;
- indeplinirea targetului si obiectivelor lunare;
- analizeaza si evalueaza potentialul clientilor, conform criteriilor agentiei si a studiilor de piata existente, precum si prin comparatii directe;
- identifica si preia cererile specifice primite la agentie apleland la elemente de identificare a cererilor;

CERINTE

- cunostinte minime PC;
- abilitati de negociere si comunicare ;
- abilitati de lucru in echipa;
- persoana dinamica , sociabila care sa dea dovada de motivatie ;
- aptitudini de bun vanzator;
- cunoasterea limbii engleze;
- experienta in vanzari constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu si comision;
- telefon de serviciu;
- contract individual de munca ;
- instruire permanenta in tehnici de vanzare/ negociere/ comunicare ;
- suport tehnic si juridic pentru ducerea la bun sfarsit a tranzactiilor ;
- instrumente si programe moderne pentru optimizarea si eficientizarea activitatii ;
- ambient de lucru placut intr-un colectiv unit si dinamic

Luxury International este singura agentie de consultanta si vanzari imobiliare din Romania specializata pe segmentul lux.
Cu o echipa de profesionisti de pe segmentul vanzarilor de proprietati, avand avantajul dinamicitatii dat de tinerete si ambitie pe de o parte si de cunoasterea matura a pietei, tendintelor, evolutiilor si perspectivelor acesteia pe de alta, Luxury International are deplina capacitate de a oferi consiliere, consultanta si solutii care sa raspunda in mod personalizat nevoilor clientilor sai.