Consilier front office

CREDIUS IFN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza, vinde produsele de creditare ale companiei si ofera consultanta clientilor;
- Dezvolta portofoliul de clienti al companiei prin atragerea de noi clienti;
- Se implica in tranzactiile de creditare;
- Ofera explicatii privind procesul de creditare necesare incheierii unui contract de credit;
- Isi desfasoara activitatea conform standardelor, normelor si procedurilor companiei;

CERINTE

- Dornic de a-si construi o cariera alaturi de o echipa de profesionisti in domeniul financiar;
- Energic;
- Motivat;
- Dedicat;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Discurs organizat.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de formare pentru a deveni un profesionist in domeniul creditarii;
- Oportunitatea de construire a unei cariere de succes pe termen lung;
- Valorificarea abilitatilor;
- Recunoasterea meritelor;
- Contract individual de munca, salariu fix;
- Motivatie financiara printr-un sistem de bonusare trimestrial atractiv, simplu si corect.

Credius este o institutie financiara nebancara tanara care ofera solutii de creditare optime, dedicate persoanelor fizice.
Fiind parte a grupului de investitii american NEW CENTURY HOLDINGS, cu o prezenta in Romania din 1994, aducem in activitatea noastra valorile occidentale care ne asigura o functionare la cele mai ridicate standarde.
Vizitati site-ul nostru: www.credius.ro