consilier financiar

creativ youth evolution srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

PROFIL CAUTAT
- Persoana dinamica, dornica sa se dezvolte professional- Capacitate de organizare si planificare,
- Orientata catre rezultate,
-Personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare si interrelationare,
Te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.
Experienta in vanzari si permisul de conducere sunt un avantaj, dar nu o conditie.

CERINTE

Identifica potentialii clienti prin prospectare continua - telefonica si pe teren
Oferirea de consultanta catre clienti, prezentari de solutii si incheierea de contracte
Identifica nevoile clientilor si prezinta acestora oferta de produse si servicii
Actioneaza in sensul cresterii bazei proprii de clienti
Urmareste atingerea target-ului de vanzari
Dezvolta relatiile cu clientii corespunzator strategiei si planificarii de vanzari
Intocmirea de rapoarte legate de activitatea de vanzare (tg vanzari, intalniri cu clienti, etc.)
Mentinerea relatiei cu clientii, gestioneaza portofoliul de clienti
Participa la programele de training

BENEFICII OFERITE

Venituri motivante
- Evolutie in cariera prin dezvoltare profesionala si personala
- Traininguri de produs si pentru dezvoltarea competentelor specifice activitatii de vanzari
- Mediu de lucru profesionist
- Program flexibil
- Parte dintr-o echipa recunoscuta pentru calitate si seriozitate.

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta in afaceri si manangement