Consilier Financiar

BCR Banca Pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea telefonica a clientilor si prezentarea oportunitatilor financiare
- Stabilirea de intalniri si oferirea de consultanta financiara si suport clientilor;
- Monitorizarea activitatii de tranzactionare pe conturile aflate in administrare;
- Atingerea target-urilor de vanzari; Beneficii:
- Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic;
- Perfectionare continua si posibilitati de promovare

CERINTE

- Abilitati de comunicare, convingere si negociere;
- Mod de gandire orientat spre clienti;
- Spirit de echipa si auto-motivare;
- Orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial atractiv(fix) si BONUS lunar bazat pe eficienta si efort;
- Bonus de performanta anual in functie de realizari;
-- Training specializat;

BCR Banca pentru Locuinţe s-a înfiinţat în iulie 2008, cu un capital social de 45.000.000 RON., fiind prima subsidiară total integrată a grupului BCR.