CONSILIER CLIENTI SHOWROOM AMENAJARI INTERIOARE DE LUX

ALSA DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Printre sarcinile acestui job se pot enumera:

Consilierea clientilor in vederea achizitionarii produselor din portofoliu in baza unui proiect propriu sau a unui proiect personal.

Promovarea produselor si a serviciilor companiei precum si efectuarea de proiecte personale de amenajari interioare

Gestionarea portofoliului de clienti.

Ofertarea produselor in baza solicitarilor sau a proiectelor clientilor,precum si a unor proiecte personale.

Emiterea facturilor fiscale/note de plata/bonuri fiscale precum si alte activitati specifice showroom-ului.

Studiile in domeniul arhitecturii sau designului interior reprezinta un avantaj.

CERINTE

Persoana cautata pentru functia de Consilier clienti - project designer poate fi o tanara dinamica,cu experienta in domeniul amenajarilor interioare sau domenii conexe,cu abilitati de comunicare,cu spirit de echipa,cu o prezenta fizica agreabila si bineinteles cu dorinta de a lucra in acest domeniu.

Persoana trebuie sa fie orientata catre client si atenta la detalii,sa aibe o capacitate de invatare rapida si gestionare a mai multor sarcini simultan.

Cunostintele in folosirea calculatorului(MS Office,Exel, Adobe Photoshop,CorelDrawInternet,E-mail) sunt obligatorii.

Experienta in domenii de activitate conexe constituie un avantaj.

ALSA DESIGN este unic reprezentant in Romania a peste 25 de firme de top din Italia,Germania si Olanda,firme ce au in portofoliu colectii exclusiviste de produse de amenajari interioare de lux semnate de designeri celebri .

ALSA DESIGN este un concept special creat pentru a oferi clientilor din Romania solutii complete de amenajari interioare de lux.