Consilier Clienti Persoane Fizice

Banca Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Initierea, intretinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii retail.Promovarea imaginii, a produselor si serviciilor retail catre clientii persoane fizice si IMM, inclusiv prin vizite si prezentari organizate la sediul unor companii/institutii in vederea vanzarii de produse.

CERINTE

Studii superioare, de preferinta economice.Experienta in domeniul vanzarilor de minim 1 an.Cunostinte de contabilitate. Cunoasterea mediului de afaceri localAbilitati excelente de comunicare si vanzare.Atitudine proactiva, orientare catre client.Cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului. Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet de beneficii atractiv.Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta.Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala.Oportunitati de dezvoltare a carierei.Performante apreciate si recompensate.

DESCRIEREA FIRMEI

Piesa centrala a GRUPULUI FINANCIAR BT
Management international
15% BERD – actionariat si peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
Emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
Peste 500 unitati in toata tara
Vizeaza calitatea si excelenta bancara, flexibilitate,
concept puternic de «client service»