Consilier Clienti Magazin Naturist

A&B Pharm Corp

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consiliaza clientii in alegerea produselor potrivite conform nevoilor acestora.
- Poarta un dialog civilizat si prietenos cu pacientii
- Promoveaza si comercializeaza produsele din magazin.
- Incaseaza si verifica platile in numerar/card
- Receptioneaza marfa, eticheteaza si aranjeaza produsele estetic la raft.
- Se informeaza permanent despre produsele si promotiile comercializate in magazin si despre noutatile in domeniu.
- Participa la receptie marfa si inventare

CERINTE

- Experienta in vanzari retail (experienta in vanzarea produselor cosmetice/naturiste reprezinta un avantaj)
- Orientare catre pacient
- Abilitati de comunicare si relationare
- Cunostinte de gestiune;
- Abilitati de lucru in echipa
- Abilitati de invatare rapida
- Atentie la detalii
- Experienta anterioara constituie un avantaj;
- cunostinte de operare PC;

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist si stabil
- Pachet salarial motivant
- Oportunitatea dezvoltarii si afirmarii profesionale intr-o echipa de succes.

DESCRIEREA FIRMEI

www.abpharm.com