Consilier clienti - limba franceza

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania UPA Solutions recruteaza pentru unul dintre clientii sai, unul din cei mai mari jucatori pe piata din domeniul BPO, vorbitori de limba franceza nivel avansat, cu sau fara experienta, pentru orasul Bucuresti.

Responsabilitati:
- Prezentarea si promovarea produselor companiei clientilor;
- Oferirea de informatii clientilor cu privire la produsele companiei;
- Preluarea apelurilor;
- Abordarea clientilor intr-o maniera care denota profesionalism si pastrarea unui ton civilizat care sa permita desfasurarea corespunzatoare a discutiilor;
- Asigurarea transmiterii de informatii corecte si complete referitoare la toate produsele;

CERINTE

- Cunoasterea limbii franceze la nivel avansat;
- Abilitati de operare PC;
- Bune abilitati de comunicare;
- Atitudine proactiva si manifestarea disponibilitatii continue fata de clienti;
- Abilitatea de a lucra intr-un mediu solicitant si intr-un ritm sustinut;
- Capacitatea de invatare rapida si abilitatea de a lua decizii cu rapiditate intr-un mediu stresant.

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Bonus atractiv in functie de realizari;
- Posibilitatea de promovare in cadrul companiei;
- Beneficierea de variate programe de training.
- Programul este atat full time cat si part-time

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul la claudia.sandu@upasolutions.ro

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro