Consilier clienti junior

Excelexpo SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza si dezvolta portofoliul existent de clienti,
- consiliaza clientii telefonic sau pe e-mail pentru alegerea celei mai bune solutii,
- intocmeste si transmite oferte catre clientii existenti sau potentiali,
- preia si proceseaza comenzile primite conform procedurilor,
- activitate de birou.

CERINTE

- studii medii sau superioare,
- cunoasterea operarii pe calculator si a suitei Office,
- bune abilitati de comunicare, orientare catre client,
- persoana serioasa, organizata, atenta la detalii, responsabila, dispusa sa invete lucruri noi.

Constituie avantaj:
- experienta in vanzari,
- cunoasterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + prime motivante in functie de vanzari,
- tichete de masa,
- bonusuri de sarbatori,
- program de lucru 8 ore,
- locatie accesibila la 5 min. de statia de metrou Mihai Bravu,
- cursuri periodice de dezvoltare profesionala,
- mediu de lucru placut,
- oportunitati de dezvoltare, intr-o companie dinamica.

De 16 ani am evoluat constant, devenind una din principalele companii care creeaza, produc, importa si personalizeaza standuri profesionale pentru expozitii, conferinte, evenimente sau prezentari.

Suntem agentie de productie publicitara si lucram pentru majoritatea companiilor mari din Romania, direct sau in parteneriat cu agentii de publicitate. Oferim cea mai variata gama de produse pe care o extindem in permanenta.

Suntem o echipa de profesionisti, ne caracterizeaza seriozitatea, dinamismul si respectul fata de colegi si parteneri. Credem cu tarie in echilibrul dintre viata profesionala si cea personala si construim impreuna mediul de lucru placut in care ne regasim.
Afla mai multe pe site-ul nostru: www.excelexpo.ro