Consilier/Agent/Manager Despagubiri

Centrul Euopean de Despagubiri SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem singura firma din Romania care asigura consultanta juridica si financiara persoanelor vatamate in urma accidentelor rutiere dar si a apropiatilor acestora, pentru obtinerea despagubirilor si a altor privilegii rezultate in urma daunei.

De ce merita sa te alaturi echipei noastre?
- oferi un ajutor persoanelor care au suferit un accident,
- castigi sume importante de bani,
- iti construiesti propria echipa de distribuitori – propria afacere,
- esti seful tau,
- lucrezi cat vrei si cu cine vrei,
- beneficiezi de programe motivationale obtinand beneficii materiale suplimentare

www.cede.ro

CERINTE

Studii – minim medii;
Fara cazier;
Acces la internet si cunostinte de utilizare;
Permis de conducere categoria B, constituie un avantaj;
Grad înalt de adaptare la munca în echipă;
Deprinderea de a descoperii potentialii clienti;
Orientarea spre success si dorinta de a-si largi bagajul de cunostinte;
Varsta peste 20 de ani si experienta in vanzari.
Persoană dinamică, loială, punctuală, eficientă, organizată, optimistă și cu simț de răspundere.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:

Un sistem profesionist de scolarizare, acumularea de cunostinte si un plan dinamic de cariera;
Sistem de bonusare avantajos conform conditiilor contractuale;
Conditii clare de decontare si sistem avantajos de compensare pentru munca depusa;
Pentru managerii regionali, in functie de rezultatele obtinute, exista posibilitatea de finantare a birourilor regionale;
In functie de rezultatele obtinute, exista posibilitatea de a oferi finantarea unei masini cu valoare de pana la 200.000 RON;
Celor mai buni agenti li se ofera premii materiale si calatorii atractive;
Posibilitati nelimitate de crestere a propriei afaceri, cu sprijinul firmei;
Avansare in cariera

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV-ul pe adresa de email m.vasile@cede.ro .

Suntem singura firma din Romania care asigura consultanta juridica si financiara persoanelor vatamate in urma accidentelor rutiere, dar si a apropiatilor acestora, pentru obtinerea despagubirilor si a altor privilegii rezultate in urma daunei.