Conducator auto/sofer autoturism

ASOCIATIA PENTRU DEZVOLTARE COMUNITARA CALEIDOSCOP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura transportul materialelor si documentelor conform programului, pe traseele stabilite in ruta zilnica;
- Preda la timp documentele aferente materialelor transportate precum si documentele specifice activitatii;
- Verifica zilnic starea de functionare a autoturismului si anunta eventualele probleme tehnice superiorului sau
- Transporta persoanele angajate la sediile institutiilor, locatiilor de proiect, clientilor etc

CERINTE

- Activitatea se desfasoara in cadrul unui proiect POSDRU si de aceea aplicantii trebuie sa fie din grup vulnerabil, conform legii economiei sociale 219/2015, respectiv - familii monoparentale, familii cu mai mult de 2 copii, persoane cu dizabilitati, persoane abuzate sau cu venit minim garantat
- Permis de conducere categoria B
- Avantaj cunoscator al traseelor din Bucuresti
- Experienta de minim 2 ani in conducerea unui autoturism
- Fara antecedente rutiere grave;
- Cunostinte minime de mecanica;
- Integritate morala si loialitate.

BENEFICII OFERITE

Oferta se va discuta la interviu.
Locatia - Calea 13 SEPTEMBRIE

Asociatia pentru dezvoltare comunitara Caleidoscop implementeaza proiectul '$E$--Susținere Economică și Socială pentru persoane vulnerabile', cofinanțat din Fondul Social European, prin POSDRU - ID 148943 vizând promovarea incluziunii și dezvoltarea economiei sociale in România. Asociatia pentru dezvoltare comunitara Caleidoscop a infiintat o structura de economie sociala, “Servicii arhivistice integrate” in Bucuresti, conform cod CAEN 9101 “activitati in domeniul bibliotecilor si arhivelor”, respectiv: servicii de prelucrare arhivistica a documentelor, legatorie manuala, pastrare si conservare documente, utilizare a documentelor detinute.