Conducator auto

Danex Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Livrarea comenzilor catre clienti in acord cu programul si rutele de livrare;
- Asigurarea conditiilor pe timpul transportului in acord cu procedurile in vigoare;
- Raportarea problemelor aparute pe parcusul transportului comenzilor de produse catre clienti
- Realizarea obiectivelor de livrare si incasare (numerar si instrumente de plata) conform obiectivelor si procedurilor firmei;
- Propunerea solutiilor logistice in vederea incarcarii eficiente a masinilor de transport;
- Utilizarea si intretinerea masinii in acord cu politica firmei;
- Pastrarea si intretinerea masinii in acord cu politica firmei;
- Pastrarea in siguranta a tuturor documentelor de transport (licente, facturi/avize, diagrame – tahograf, legitimatie etc);
- Respectarea legislatiei in vigoare ( rutiera, de transporturi etc)

CERINTE

- Studii medii;
- Permis de conducere BE, CE cu vechime si profesare min 5 ani;
- Atestat competente profesionale pentru transport marfuri (in termen);
- Atestat de transport marfuri periculoase – ADR (in termen);
- Aviz medical si psihologic (in termen);
- Certificari in domeniu de activitate;
- Cazier auto emis de catre M.A.I.

DESCRIEREA FIRMEI

Descriere:
Electropompe
Vane, armaturi, hidranti
Sisteme de aerare cu bule fine
Suflante, compresoare
Statii compacte de traterea apei in vederea potabilizarii