concurs angajare agent de curatenie

PROCONY 97 COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii medii/Disponibilitate privind orele de program/Seriozitate/Punctualitate /Simt de raspundere

CERINTE

SC NOC CLEAN anunta organizarea de CONCURS la sediul din BUCURESTI, STRADA DRUMUL TABEREI 30, BLOC OD3, AP. 37, SECTOR 6 pentru ocuparea: post AGENT DE CURATENIE
Cerinte:Studii medii/Disponibilitate privind orele de program/Seriozitate/Punctualitate /Simt de raspundere
Documente necesare: Copia actului de identitate sau orice alt document care atesta identitatea, potrivit legii; Copiile documentelor nivelul studiilor;Copia carnetului de munca, sau, dupa caz, o adeverinta vechimea in munca;Cazierul judiciar;Adeverinta medicala, eliberata, cu cel mult 6 luni anterior derularii concursului, de catre medicul de familie sau de catre unitatile sanitare abilitate;Curriculum vitae;
Beneficii oferite:Echipa tanara, dinamica si ambitioasa/Salariul incepand cu 975 lei brut/Program 8 ore/Oferim un mediu de lucru civilizat, pentru care cerem un maxim de seriozitate.
Concursul consta intr-un interviu.
Informatii suplimentare la telefon nr. 0752.319.812

BENEFICII OFERITE

Salariul incepand cu 975 lei brut/Program 8 ore/Oferim un mediu de lucru civilizat, pentru care cerem un maxim de seriozitate.

DESCRIEREA FIRMEI

CURATENIE