Companie de constructii angajam Urgent ingineri

S.C. CONCORDIA CON.STRADE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Companie de constructii, angajam URGENT ingineri/e cu experienta de minim 3 ani in ofertare si pregatirea documentatiei financiare si tehnice pentru urmatoarele tipuri de licitatii:
- Licitatii de constructii drumuri, poduri si autostrazi;
- Licitatii de constructii retele de apa si canalizare, statii de epurare/tratare;
- Licitatii de inchideri gropi de gunoi neconforme si deschideri de gropi de gunoi ecologice, statii de sortare si statii TMB;
- Licitatii de constructii civile si industriale, aeroporturi, stadioane, complexe sportive si comerciale;
- Licitatii de modernizare si intretinere linii CF
- Licitatii de lucrari hidro, regularizari de rauri si baraje, corectare de torenti, sisteme de irigatii.

DESCRIEREA COMPANIEI:
COMPANIE DE CONSTRUCTII SC.CONCORDIA CON. STRADE S.R.L

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Angajam urgent Ingineri/e cu experienta obligatorie in pregatirea ofertelor tehnice si documentatiei financiare pentru licitatii.
Persoane responsabile, posibilitate de program prelungit si integrare in colectiv.

BENEFICII OFERITE

Salariul se va negocia dupa sustinerea interviului.