Compania imobiliara Alpha D. P.I. angajeaza agenti imobiliari

Alpha Dezvoltari Proprietati Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

TE CREZI CAPABIL DE PERFORMANTA? VREI SA DEMONSTREZI TIE SI CELOR DIN JUR CA POTI? DORESTI CASTIGURI PE MASURA MUNCII ? Angajam agenti imobiliari cu sau fara experienta indiferent de varsta. Se cauta persone ambitioase, dornice de castig, capabile de a se adapta colectivului. Lejeritatea in comunicare, exprimarea fluenta , spontaneitatea, rezistenta la stres, disponibilitatea asupra programului in functie de client sunt conditii esentiale.
Oferim comision progresiv incepand de la 50%, program flexibil, absolut toate sursele de informare si publicitate imobiliara.
Asteptam CV-uri la adresa office@alphadpi.ro.

CERINTE

cu sau fara experienta

BENEFICII OFERITE

comision progresiv

Dupa 16 ani de experienta pe piata imobiliara bucuresteana am simtit nevoia de a crea o agentie imobiliara care sa reprezinte cu profesionalism aceasta activitate si la nivel de cartier. Constienti fiind de la bun inceput de cresterea permenenta a exigentelor clientilor, investim permanent in calitatea serviciilor stiind ca doar o prestatie profesionista va consolida increderea clientilor nostri.