Colatori Finisori productie publicitara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de top din industria de publicitate din Romania, care acopera o gama completa de aplicatii in domeniul printului digital si a productiei de materiale POSM si proiecte speciale, angajeaza

Operator finisari PLASTICE ce executa operatiuni specifice productiei de materiale POSM in cadrul compartimentului de finisari materiale plastice :
- operatiuni de finisare si imbinare a materialelor plastice ca si parti componente in productia de display-uri
- confectii diverse, casete, display-uri, litere volumetrice, din pexiglas, comatex, stiplex etc.
- aplicare autocolant pe suprafete drepte si curbe.
- lipire, indoire la cald, slefuire si alte operatiuni specifice productiei publicitare.

- Finisari printuri publicitare indoor/outdoor, lipire CIF, taiere, capsare, caserare, laminare.
- aplicare autocolant pe masini si suprafete plane

CERINTE

- Absolveti studii medii (sc.profesionala / liceu).
- Experienta obligatorie de min. 2-3 ani in domeniul productiei publicitare.
- Indemanare, rabdare, atentie la detalii, rapiditate in reactii, seriozitate, spirit de echipa.
- Domiciliul obligatoriu in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

- Program lucru: 5 zile/saptamana L-V , 8 ore/zi, 2 schimburi.
- Salariul integral pe contractul de munca.
- Bonuri de masa.