Colator / colantator publicitar

BD Lemntech

Job expirat

RESPONSABILITATI

- aplicare autocolant pe diferite tipuri de suprafete
- laminare manuala sau cu laminator
- pregatire materiale si degresare suprafete pentru colantare

CERINTE

- experienta in realizare de finisaje: colantari pe suprafete plane si curbe
- cunostinte minime de DTP (.cdr,. ai, s.a.)
- cunostintele in operarea calculatorului reprezinta un plus
- experinta in operarea si intretinerea imprimantelor de format mare si cutter plotter
- experienta in lucrul cu programe de RIP constituie un avantaj
- capacitate de organizare a muncii proprii, a lucrului in echipa si de respectare a termenelor de finalizare a proiectelor.
- atitudine pozitiva, dorinta de munca si disponibilitate pentru program prelungit
- abilitate de invatare, rezistentă la stres, eficienta, spirit organizatoric

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial se discuta la interviu in functie de experienta.
Avantaje: salariu fix, ore suplimentare, bonusuri, conditii de lucru excelente, lucrul intr-o echipa tanara, posibilitati de avansare s.a.

productie tamplarie lemn si mobilier lemn, productie publicitara