Colaboratori lucrari instalatii gaze naturale

2M INSTAL SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- prospectare, ofertare si achizitie clienti noi

CERINTE

- experienta in domeniul instalatiilor de gaze naturale

BENEFICII OFERITE

- se ofera comision procentual din contractele incheiate

DESCRIEREA FIRMEI

In prezent, societatea este autorizata:
- A.N.R.E. si DISTRIGAZ SUD pentru proiectare, executie, receptie, punere in functiune, service, verificari si revizii tehnice periodice ale instalatiilor de gaze;
- I.S.C.I.R. pentru proiectare, executie, punere in functiune, service si verificari tehnice periodice ale instalatiilor termice.
Avand un istoric de lucrari bogat pe piata, in prezent compania poate desfasura lucrari complexe si lucrari de mentenanta ale instalatiilor de gaze si ale instalatiilor termice, dispunand de personal autorizat special instruit si de echipamente specifice.

1. Instalatii de gaze:
-consiliere si proiectare instalatie
-executie orice tip de instalatie(subterana sau supraterana) pentru sectorul rezidential(apartamente, case), industrial(hale, cladiri) si alte institutii(publice);
-efectuare verificare tehnica periodica(obligatorie, la fiecare 2 ani);
-efectuare revizie tehnica periodica(obligatorie la fiecare 10 ani);
-interventie rapida pentru defectiuni spontane/ accidente;
-suport in obtinerea avizelor si aprobarilor necesare pentru executia/ modificarea/ punerea in functiune a instalatiilor de gaze.

2. Instalatii termice:
-executie instalatie(cupru, polipropilena, pex), incalzire clasica(prin calorifere), incalzire prin pardoseala si ventilo-convectoare pentru sectorul rezidential(apartamente, case), industrial(hale, cladiri) si alte institutii(publice);
-montaj: microcentrale murale, centrale termice pe gaz metan, motorina si lemn, radiatoare, boilere, incalzire pardoseala, aer conditionat;
-verificare chillere, instalatii/ aparate de aer conditionat
-interventie rapida pentru defectiuni spontane/ accidente.

Domeniul instalatiilor fiind conex constructiilor, am executat de-a lungul timpului si:
-montaj cazane termice;
-foraje de apa;
-alimentari cu apa, instalatii canalizare;
-executie alimentari cu apa;
-executie sisteme de irigatii, puturi.