Colaborator in turism si marketing

Adior International Impex s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-planificarea, organizarea si coordonarea programelor turistice interne/ externe (excursii, circuite, programe de week-end pentru grupuri sau turisti individuali);
-vanzarea de pachete turistice in tara si in strainatate(rezervari de bilete, incasarea si urmarirea platilor);
-promovarea programelor, ofertelor si pachetelor turistice ale agentiei catre clienti;
-participarea la organizarea si coordonarea diferitelor evenimente speciale;
-revanzarea programelor oferite de alte agentii.

CERINTE

Facultate de turism finalizata;
Experienta minim 2 ani in domeniu;
Limba engleza foarte bine;
Abilitati de comunicare si negociere;
Cunostinte operare calculator.
Cunoasterea pietei de produse turistice si a particularitatilor ei.

BENEFICII OFERITE

- contract de colaborare - comision

Activitatea principala: alte activitati de tiparire