Colaborare pentru un Student la IT/Automatică

Rainbow Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest job este pentru cineva care este student (chiar și elev) la Automatică/IT, pasionat de web (dezvoltare) și care are anumite cunoștințe grafice (elementare).

Despre proiect:

E vorba de un site web aflat la început de drum. Munca ta va consta, în principiu, în customizarea acestui site cu tot ceea ce are nevoie.

Primești mai multe detalii pe mail&telefonic.

Numai CV-urile însoțite de răspunsul aceste întrebări vor fi luate în considerare.

CERINTE

Cerințe:
- pasiune pentru dezvoltarea web & mediul online
- cunoștințe grafice
- minte deschisă la noi abordări (dorința de a experimenta)
- curiozitate în ce privește mediul online (cine ce face, ce e nou etc.)
- nu cunoaște sintagma "nu se poate!".

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de colabora și la alte proiecte.

Rainbow Media face lucrurile diferit! Într-o lume interconectata, saturată de informație, singura soluție pentru diferențierea unui business este aceea de a avea o abordare unică.
Rainbow Media oferă strategii de comunicare online personalizate, corelate cu obiectivele interne ale companiei tale.