Colaborare Part time Manager Bucuresti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie Recrutare

Companie financiara si marketing dezvolta liniile MANAGERIALE.
Formare si pregatire de MANAGERI cu abilitati de recrutare si coordonare echipe.
Recrutarea de personal in zona de resedinta.
- oferirea de consultanta catre clienti, prezentari de solutii si incheierea de contracte.

- PART TIME
- FULL TIME
-PROIECT UNIC

-Se adreseaza:
- celor care doresc un venit suplimentar
- cariera
- celor ambitiosi -posibilitatea de a coordona o afacere.

CERINTE

- Persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate!
- Ambitia de a invata si de a deveni un cat mai bun profesionist;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor, abilitati de analiza si planificare;
- Spirit de echipa si personalitate dinamica.
- BUNE ABILITATI DE COMUNICARE, PLANIFICARE SI ORGANIZARE

Experienta in vanzari directe si in special in ASIGURARI/produse financiare este un mare avantaj;
Studii minim Liceul- Sudiile superioare sau aflate in desfasurare

BENEFICII OFERITE

Formare solida in cadrul unei concept de formare unic la nivel NATIONAL.

- Sanse bune de promovare, in cadrul unui model de CARIERA.

- diversificare venit prin premii, excursii strainatate
- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale
-sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii