Colaborare brokeri imobiliari

colonial real estate s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colonial Real Estate reprezintă un nou concept pe piața imobiliară din România. Cautam brokeri imobiliari dornici sa dezvolte o cariera intr-un domeniu dinamic unde satisfactiile profesionale se imbina cu cele materiale. Cu oameni: TINERI sau EXPERIMENTATI ...entuziasti, profesionisti, motivati. Respectam piata, si actorii sai. Insa cel mai important competitor suntem noi insine. Observam continuu, interpretam si invatam. Urmarim atent piata si tendintele sale. Scopul nostru final este furnizarea catre partenerii nostri a celor mai eficiente solutii imobiliare. Pentru a ne cunoaste si a vedea ce asteptari reciproce avem, trimiteti un CV la bogdan@colonialrealestate.ro. Vom contacta numai persoanele care corespund profilului dorit.
Descrierea jobului
Gestionarea si extinderea portofoliului de client
Sa te lasi provocat de cerintele clientilor si sa oferi solutii potrivite acestora;
Prospectarea pietei imobiliare
Vizionarea proprietatilor imobiliare
Promovarea ofertelor
Corelarea cererii cu oferta
Evaluarea cererilor primite de la clienti si intocmirea de oferte
Rapoarte de analiza pe departamentul rezidential
Asistenta in procesul de vanzare pana la finalizarea tranzactiei

CERINTE

Cautam persoane care se implica 100% in ceea ce fac, care respecta si valorizeaza munca, considera ca timpul lor este important, genereaza constant rezultate. Astfel putem evolua impreuna. Daca esti in cautarea unei afaceri dinamice, plina de satisfactii profesionale si financiare, daca doresti sa fii respectat, apreciat, platit la timp, sa inveti lucruri noi, sa te dezvolti personal si profesional si sa faci din meseria ta o pasiune, la noi gasesti mediul potrivit pentru toate aceste lucruri! Vrei sa devii antreprenor si esti in cautarea unei idei de afaceri? Fa primul pas!

Daca iti doresti un business propriu, intr-o activitate care va avea intotdeauna success, iar profilul tau este compatibil cu ceea ce ne dorim noi:
Motivație pentru realizări financiare semnificative, concentrare pe rezultate.
Seriozitate, abilități de comunicare, ambiție, perseverență, putere de convingere
Capacitate de analiză și decizie, rezistență la stres, independență și dinamism
Studii medii/superioare, limba engleza nivel conversational, cunoștințe operare PC, permis conducere categoria B

Atunci, cel mai bun lucru ar fi sa ne intalnim.

BENEFICII OFERITE

Beneficii
Posibilitatea realizării unor venituri substanțiale, practic nelimitate, datorită muncii în echipă
Logistica : laptop, telefon, soft de gestiune (CRM), internal sales assistant (ISA)
Comision progresiv în funcție de realizări
Birou propriu in centrul capitalei
Abonament RATB si Metrorex
Strategii avansate de vânzări și comunicare
Instruire permanentă cu unul dintre managerii firmei, tehnici de vânzare/negociere
Consiliere juridică, contabila si fiscala, tehnica (cadastru, topo)
Asigurare medicala
Posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar
Mediu de lucru profesionist
Mediu relaxant, colegi extraordinari si tot ce este necesar pentru ca orele de munca sa le petreci cu placere si cu randament maxim