Agent asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Comisioane motivante!
Cautam agenti dispusi sa castige comisioane serioase din asigurari obligatorii sau facultative, RCA, PAD - asigurarea obligatorie a locuintei, asigurari pentru animale de companie, asigurari CASCO sau asigurari de viata, asigurari de malpraxis, etc.. Cautam oameni ambitiosi care isi doresc sa invete lucruri noi, carora le place si se pricep sa interactioneze cu diferite tipologii de oameni. Este ideal pentru cei care doresc un al doilea loc de munca, in timp putandu-se transforma intr-un job full time cu castiguri nelimitate.

CERINTE

- Minim liceul, studii superioare avantaj
- Cod RAF avantaj dar nu este necesar
- Acces la Internet, cunostinte bune de utilizare a calculatorului personal
- Prezenta agreabila, persoana ingrijita

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea unei parti fixe in functie de performante
Comisioane intre 5 si 30%
Cursuri gratuite de calificare profesionala
Suport de specialitate
Nu exista un program fix
Servicii vandabile ale unei marci de succes