Cofetar cu experienta

CHOUX ARTISANALE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in pregatirea diferitelor produse si specialitatilor de cofetarie (produse existente, produse noi, cu gust si design deosebit).
La angajare vei beneficia de un program de pregatire prin intermediul caruia vei fi ajutat sa cunosti produsele, retetele si serviciile noastre.
Te invitam la noi sa ne cunoastem și sa-ti prezentam mediul in care lucram și în care ne primim clientii.

Ce oferim?
- un mediu de lucru placut, bazat pe respectul reciproc
- siguranta financiara
- salariu atractiv

CERINTE

Corectitudine, onestitate si disciplina;
Simt dezvoltat al raspunderii;
Capacitate de organizare si stabilire de prioritati;
Persoana proactiva, cu spirit de initiativa;
Capacitatea de a lucra in echipa si de a crea relatii stranse de colaborare in cadrul acesteia;
Rigurozitate, creativitate cu simtul calitatii si al curateniei la bancul de lucru;
Bune cunostinte de gestionare a marfurilor si ingredientelor din unitate;

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

COFETARIE