Clinica Veterinara Mobile Vet angajeaza medic veterinar !

SC MOBILE VET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

-Absolvent/a al Facultatii de Medicina Veterinara cu experienta minima de 2-3 ani intr-un cabinet sau clinica veterinara.
-Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana sociabila, cu abilitati de comunicare, flexibilitate si aspect profesional.
-Program de lucru: 7-8h/zi
-Reprezinta un avantaj experienta intr-un domeniu ce necesita specializare: chirurgie,ecografie,citologie,cardiologie etc.
-Spirit de initiativa, convingator si devotat muncii in echipa.

CERINTE

-capacitatea de a lucra intr-o echipa tanara.
-capacitatea de a diagnostica si prescrie tratamente corespunzatoare.
-manopera si interventii chirurgicale.
-sociabil si comunicativ.
-recomandare de produse si vanzarea produselor de tip farmaceutic.
-recomandarea de produse si vanzarea dietelor veterinare.
-prezentarea clientilor serviciile oferite de clinica.
-stabileste necesarul de medicamente, accesorii, consumabile si echipamente din clinica.
-preia cazurile generale sau urgentele si le solutioneaza cu ajutorul asistentilor.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- lucrul intr-o echipa cu experienta.
- contract de munca pentru 6-8h.
- salariu atractiv cu posibilitati de marire.
- bonusuri si prime sarbatori.
- lucrul cu echipamente moderne de ultima generatie.
- facilitarea/asigurarea de traininguri pentru acumularea de experienta in domeniul medical veterinar.
- salariu atractiv cu plata la timp intr-o transa sau doua.
- 2 week-end-uri pe luna libere.

Mobile Vet este o Clinica Veterinara in sector 2 Bucuresti care ofera servicii veterinare de cea mai inalta calitate atat in cabinet, cat si la domiciliu.
Clinica Veterinara Mobile Vet este situata pe strada Doamna Ghica la numarul 133, unde va intampinam cu o atmosfera calda si primitoare.
Pasiunea, dedicarea si respectul pentru viata sunt doar cateva din calitatile pe care le stapanim si care ne motiveaza sa facem din Mobile Vet cabinetul tau veterinar. Medicii nostri specialisti, aparatura medicala de ultima generatie pe care o detinem impreuna cu dedicarea si profesionalismul cu care abordam fiecare situatie ne recomanda printre cabinetele veterinare de top din Bucuresti.
In portofoliu nostru veti gasi: servicii veterinare la domiciliu, ambulanta veterinara non-stop, consultatii, tratamente, terapie intensiva, analize medicale veterinare, interventii chirurgicale, internari, ecografii, EKG, radiografii, vaccinari, deparazitari, implantare microcipuri si inregistrare RECS, eliberare pasaport UE, farmacie veterinara, pet taxi, cosmetica veterinara, taxi animale, pet shop etc.