Clienti sub Acoperire (Mystery Shopping)

4 service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania 4 Service este o parte din Holding Austriac, a fost infiintata in 2001 si pina acum este una dintre cele mai dinamice si innovative agentii de Clienti sub Acoperire (Mystery Sopping) din Europa. Acum angajam Clienti sub Acoperire si intervievatori pe teritoriul Romaniei. Clientii sub Acoperire trebuie sa viziteze diferite bănci, magazine, showroom-uri auto, farmacii, cafenele şi multe altele, dar inkognito, ca clienti reali.

Pentru a deveni un Client sub Acoperire, trebuie doar să se înregistreze pe site-ul oficial al companiei http://4service-group.com/job4shoppers sau https://4service.shopmetrics.com/shopperSignup.asp

Acest lucru vă va oferi posibilitatea de a participa la proiecte de 4 service si de a îmbunătăti calitatea serviciilor din orasul tau.

Responsabilitati:
• Varsta intre 18 si 65 de ani
• Responsabilitate;
• utilizarea unui calculator bun
• Conectarea la Internet pentru completarea formularului de pe site-ul nostru dupa efectuarea vizitei.
• Vizitarea birourilor bancilor, magazinelor, cafenelelor, etc. sub masca unui cumpărător obisnuit.
• Monitorizarea atentă a calitătii serviciilor furnizate.

Aflati mai mult despre activitatea la sait-ul nostru http://4service-group.com.
Daca aveti intebari, va rugam sa ne conectati e.levytska@4service-group.com

CERINTE

Înregistrați-va

Mulțumim pentru colaborare cu compania 4 Service Group

BENEFICII OFERITE

Plată:
Variaza in functie de proiect, (de la 5 pina la 20 de Euro)

Compania 4 Service este o parte din Holding Austrice, a fost infiintata in 2001 si pina acum este una dintre cele mai dinamice si innovative agentii de Client Misteriosi (sau Client sub Acoperire) din Europe.

Acum angajam Clienti Misteriosi si intervievatori pe teritoriul Romaniei.