Client Support Operator

Hirevi Reengineering

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam pentru unul dintre clientii nostri, o Institutie Finaciar Nebancara (IFN) - Client Support Operator
• Esti o persoana careia ii place sa comunice si ai o dictie buna?
• Iti plac provocarile si doresti sa ai propriile tale venituri?
• Doresti sa lucrezi intr-o echipa tanara si entuziasta?
• Esti organizat si responsabil?
• Esti ambitios, orientat spre succes si iti doresti sa realizezi lucrurile intr-o maniera profesionista?

Atunci acest job este pentru tine!

Atributii:
• Preluarea apelurilor telefonice ale clientilor / potentialilor clienti si informarea exacta a a acestora cu privire la serviciile oferite
• Identificarea si contactarea potentialilor clienti pentru promovarea serviciilor institutiei
• Dezvoltarea, gestionarea si fidelizarea portofoliului de clienti
• Indeplinirea activitatilor administrative legate de job
• Atingerea targeturilor atat la nivel individual cat si la nivel de echipa

CERINTE

• Studii medii / superioare (in curs)
• Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa
• Cunostinte avansate utilare PC: MS Office
• Bune abilitati de negociere si vanzare, persoana persuasiva
• Entuziasm, spirit de echipa, seriozitate, dorinta de dezvoltare si avansare profesionala

BENEFICII OFERITE

• Contract de munca si salariu fix
• Program flexibil
• Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala
• Acces la cursuri de dezvoltare profesionala si programe de pregatire

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de consultanţă în managementul resurselor umane.

HIREVI Reengineering oferă un portofoliu complex de servicii în domeniul resurselor umane: recrutare şi selecţie de personal, evaluarea performanţelor angajaţilor, training, administrare şi salarizare de personal şi consultanţă în managementul resurselor umane