CLIENT ADVISER ( VOLUNTARI, SATU MARE, ZALAU, BUCURESTI)

APT RESOURCES & SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consiliere si sprijin acordate clientului in alegerea celei mai potrivite solutii de creditare din portofoliul de produse de creditare ale companiei;
- Inregistrarea informatiilor despre client in aplicatiile software utilizate in cadrul procesului de intocmire a dosarului de credit;
- Verficarea documentelor;
- Respectarea termenelor limita;

CERINTE

- Studii medii;
- Minim 6 luni experienta in vanzari care sa presupuna contact direct cu clientii;
- Bune abilitati de comunicare;
- Orientare spre rezultate si atitudine pro activa;
- Atitudine pro client;
- Cunostinte minime de lucru cu calculatorul.
- Disponibilitate pentru lucru in 2 schimburi.
- Motivatie pentru depasirea targetului concretizata in cresterea ofertei salariale.

Compania noastra imbina experienta, expertiza, managementul activ si cultura creativa. Asiguram clientilor nostri know-how-ul si cunoasterea pietei din Romania pentru a ajuta dezvoltarea unui proiect de succes. Forta companiei APT Resources & Services consta in insasi echipa si in devotamentul ei pentru a oferi de fiecare data cele mai bune performante. Domeniile noastre de specialitate se incadreaza in servicii profesionale de resurse umane, incluzand recrutare & selectie de personal si consiliere in cariera.