Cautam vanzatori/casieri/lucrator comercial

Pronto Express

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- vanzare la casa (verificare numerar/ evidenta rapoarte fiscal - Z etc)
- receptie marfa (Facturi/Nir/Avize/Retur etc)
- curatenie magazin
- realimentarea rafturilor cu marfa
- recomandare promotii
- verificare FIFO
- relationarea cu clientii
- inventare (lunare)
- implicarea in diversele evenimente pe care le vom organiza (recompensate)

CERINTE

- comunicativ
- sociabil
- prezenta placuta
- dornic de a invata lucruri noi si de a se dezvolta profesional in cadrul firmei noastre
- spirit de vanzator
- simt tehnic (sa cunoasca calculatorul la un nivel elementar)
- rezistent la stres
- atentie distributiva
- sa locuiasca in proximitatea magazinului (adresele magazinelor le gasiti pe www.prontomobile.ro)

Optional (reprezinta un avantaj):
- diploma lucrator comercial
- experienta in retail alimentar cu amanuntul (mic.ro, megaimage, profi, etc)
- experienta in programul de gestiune Magister

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea reala de a avansa
- bonusari in functie de vanzarile magazinului
- implicarea in diverse evenimente organizate de catre noi, va fi recompensata
- salarizarea se va negocia in functie de experienta
- traininguri gratuite

DESCRIEREA FIRMEI

Viziunea

PRONTO va ajunge lider pe piața magazinelor de proximitate din București prin:

Calitate si Dinamism
Creativitate si Pasiune

Misiunea

Vom face tot ce ne sta in putinta pentru a creste calitatea vieții bucureștenilor, aducându-le aproape de casa aproape tot ce au nevoie pentru ei si familia lor, pentru a putea cumpăra de la noi repede si bine.
Valori

INTEGRITATE: in tot ceea ce facem respectam valorile etice fundamentale
SATISFACTIE: urmarim excelenta si intelegem ca binele este dusmanul excelentei
DINAMISM: alegem sa ne facem treaba repede si bine
CULTURA ANTREPRENORIALA: munca si ideile noastre creeaza dezvoltare personala si a firmei.
RESPONSABILITATE SOCIALA.