Cautam Shaormar cu experienta in domeniu

Bagel House Pan SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deservirea clientilor in cele mai bune conditii
- Mentinerea igienei
- Pregatirea si prepararea produselor alimentare precum shaorma si a altor produse de tip fast-food
- Respectarea retetarului
- Pregatirea legumelor, sosurilor si a altor ingrediente necesare

CERINTE

- Persoana agreabila, energica, prezentabila si ingrijita
- Experienta de minim 1 an in prepararea produselor tip fast-food (taierea carnii de shaorma + pregatire shaorma)
- Calificare bucatar (constituie avantaj)
- Rezistenta la stres si/sau rutina, stat in picioare
- Persoana responsabila
- Sa poata lucra atat singur, cat si in echipa
- Disponibilitate pentru lucru in ture

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata
- transport asigurat lucratorilor din tura de noapte (restaurantul se inchide la ora 12)
- echipa tanara
- salariu fix, mariri de salariu, bonusuri, alte beneficii
- posibilitati de promovare in cadrul companiei