Cautam agent de vanzari

Grafitgroup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul asigura promovarea si vanzarea directa a modulelor de cursuri de engleza catre firme si asociatii.din Bucuresti
Prospecteaza piata pentru identificarea si recrutarea de noi clienti.
Negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;

CERINTE

Experienta minima necesara: minim 1 an de experienta in munca pe o pozitie similara; nu este necesara experienta in management sau in organizatie;
Posesor permis de conducere – categoria B.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision din vanzari
Mobil, tableta + suma stabilita pentru benzina

DESCRIEREA FIRMEI

Scoala de engleza aflata in centrul Bucurestiului.
Organizam lectii pentru persoane individuale, firme si asociatii.
Lectiile sunt axate pe cerintele pentru examenul IELTS la care se adauga vocabularul specific domeniului de interes al elevului.
Orele sunt gandite ca sa pastreze treza atentia elevului.