CASIERI SI OPERATORI DE VANZARI - URGENT!

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, unul dintre cei mai renumiti operatori de retail din Romania, cautam o echipa de casieri si operatori vanzari pentru sezonul de varf care urmeaza.

Timp de trei luni de zile vi se va oferi o pozitie fie full-time fie part-time, in functie de necesitatile Dvs. Daca sunteti pregatiti sa dati tot ce aveti mai bun din Dvs, vi se va oferi o slujba permanenta in cadrul acestei companii, cu avantajul unei cariere de succes in domeniul ales de Dvs. Anul Nou se apropie...cu totii avem nevoie de bani in plus! Aplicati acum...si veti avea o slujba chiar de luni!

CERINTE

Cautam casieri cu experienta care sa fie obisnuti cu manuirea banilor, care sa comunice eficient cu clientul si care sa lase o impresie pozitiva tuturor vizitatorilor!

Concomitent poate sunteti interesat de o pozitie de operator vanzari pe raion, unde veti face parte dintr-o echipa foarte dinamica si unde va veti ocupa cu aranajarea marfurilor si urmarirea stocului pe raion.

BENEFICII OFERITE

Salariul de baza + bonuri de masa + transport dus-intors asigurat.

Fiti entuziasti si motivati pe perioada acestui sezon de virf si aveti ocazia sa obtineti o cariera pe termen lung!